SK

Novinky

Veľké sťahovanie Petržalky!

(Akcia bola ukončená 30.6.2011)

Presťahujte sa od svojho poskytovateľa internetu do Bonetu, a užívajte si nekonečných výhod surfovania a sťahovania s najrýchlejším internetom na Slovensku. A teraz si môžete internet objednať na celé mesiace zadarmo. Čím skôr k nám prídete, tým väčšou zľavou vás odmeníme.

  • Objednávka do 30. apríla - 8 mesiacov internetu zadarmo
  • Objednávka do 31. mája - 6 mesiacov internetu zadarmo
  • Objednávka do 30. júna - 4 mesiace internetu zadarmo

Máte viazanosť u iného poskytovateľa internetu? Nevadí! Rezervujte si mesiace internetu Bonet zadarmo už dnes!

Zaregistrujte sa predbežne a nezáväzne v Bonete už dnes a mesiace internetu zadarmo, ktoré od nás získate, si užijete odo dňa, kedy začnete náš internet využívať. Pre aktivovanie rezervovanej zľavy je potrebné uzatvoriť zmluvu o poskytovaní služieb do 1 roka od potvrdenia nezáväznej registrácie. Táto ponuka platí do 30. 6. 2011 a akciové zľavy sú rovnaké ako pri záväznej objednávke.


Darček pre existujúcich zákazníkov: Mesiac na nezaplatenie

Ak už patríte medzi našich zákazníkov, pripravili sme pre vás darček v podobe mesiaca internetu zadarmo. Stačí, ak pošlete e-mail s názvom správy “Mesiac na nezaplatenie” na adresu mesiaczadarmo@bonet.sk. Do správy nezabudnite napísať:

  • svoje meno a priezvisko
  • svoje telefóne číslo
  • mesiac, počas ktorého si chcete uplatniť akciovú zľavu

Chceli by sme vás však upozorniť, že akciovú zľavu si môžete uplatniť len do 30.6.2011 a to len na obdobie od 1.7 do 31.12. 2011. V prípade, že do 24 hodín neobdržíte potvrdzujúci e-mail, kontaktujte nás, prosím, na tel. čísle 02/20 60 77 11.


Skúšobná lehota bez viazanosti - nie ste spokojní? neplatíte!

Vyskúšajte si aj vy internet Bonet na celé mesiace zadarmo a bez viazanosti. Ak počas tohoto obdobia nebudete spokojní, jednoducho prestanete náš internet využívať a nič neplatíte.

Ak máte akékoľvek otázky, viac informácií získate na na tel. +421 (0) 2 20 60 77 11 alebo na adrese info@bonet.sk.

Support

support@bonet.sk